Значки на 1 вересня. Замовити (купити) значки "Першокласник".
ЗАКАЗ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ.
Если Вы не можете к нам дозвониться – сообщите нам свою контактную информацию, и мы свяжемся с Вами при первой возможности.
Имя:
E-mail:
Номер телефона:
Текст сообщения:
Отправить
или позвонить нам
2214205@ukr.net | т.(044) 221-42-05

 УКР / РУС

ЗНАЧКИ НА 1 ВЕРЕСНЯ

     
На цій сторінці Ви можете замовити або придбати (Київ, Україна) значки до Дня Знань – 1 вересня:
значки «1 клас», «Першокласник» та (або) «Першокласниця», а також значки для 2, 3, 4 класів.
    
Розмір значків до 1 вересня – 56 мм у діаметрі.
   
Ціна10 грн. за 1 шт.
    
«Іменний» значок для першокласників – 14 грн. за 1 шт.
   

"Іменний" значок с фотографією першокласника (першокласниці)  -  18 грн. за 1 шт. 

     
Розетка під значок - 29 грн. за 1 шт.
       

   

Значок до 1 вересня - це яскравий пам'ятний атрибут, а зробити перші вдалі кроки в країну знань маленьким школярам допоможе "Навчальний набір Першокласника".
 
Головна / Продукція / Значки / Значки до 1 вересня

           

Розетки під значки:

   

Розетки під значки

     

   

Значки до 1 вересня:

     

Значки першокласникЗначки первоклассникЗначки на 1 сентября-1 вересняЗначки для первоклассников

   

   

   

Значки-"медалі" для першокласників 2017:

     

Медали школа на 1 сентябрямедали первоклассникамМедальки для школыЗначки для школыШкольные медали

    

Щоб замовити значки до 1 вересня, Вам потрібно вказати номер значка, який Вас цікавить, та необхідну Вам кількість. Цю інформацію повідомте нашим менеджерам за телефоном (044) 221-42-05 або на електронну адресу 2214205@ukr.net.

    

Якщо Ви хочете замовити значки (Київ, Україна) для 1 (2, 3, 4) класу із Вашими картинками та написами, вартість такого замовлення розраховується індивідуально.

   

Якщо Вам необхідна доставка значків до 1 вересня по Києву або Україні (Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Харків Запоріжжя та ін.), яка захистить Вас від зайвої втрати часу та коштів на отримання Вашого замовлення значків для 1-, 2-, 3-х та ін. класів, така послуга здійснюється за допомогою перевізників типу «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері» або через "УкрПошту".

   

Попри наше бажання хоч ненадовго продовжити літо, День Знань – вже незабаром.
І дуже актуальним стає питання про сувеніри до 1 вересня, особливо для наймолодших школярів. Адже значки для першокласників – це вже звичний та необхідний атрибут, без якого важко уявити першокласників протягом цього хвилюючого та святкового дня.
За необхідності знайти та замовити значки до 1 вересня, вказуючи у пошукових рядках: «купити значок для першокласника», «Значки до 1 вересня» або «значки для 1 класу», - можна розгубитися та заплутатись у безлічі пропозицій, особливо, якщо значки необхідні терміново, а у Вас немає можливості самостійно їхати та забирати готове замовлення.
Наша Компанія – провідний виробник сувенірної продукції у Києві і одним з пріоритетних напрямків є виробництво різноманітних значків на різні теми, у тому числі і для школярів.
Замовляючи значки для 1 класу у компанії-виробника, Ви отримуєте неперевершену якість, терміновість виготовлення, доступну ціну (погодьтеся, що немає жодної необхідності переплачувати посередникам) та можливість вибору із різноманітності варіантів, які існують на сьогодні.

1 вересня – свято не лише для дітей та вчителів, а й для батьків. Уявіть, як будуть радіти діти, адже вони не тільки отримають пам’ятний сувенір, який нагадуватиме про визначний момент. Значки для першого класу допоможуть їм швидко призвичаїтися до нового колективу, адже Ви можете замовити значки для першокласників з іменами малюків та (або) написами «1А», «1Б» та ін. Ми пропонуємо різноманітні дизайни значків до 1 вересня, у нас Ви можете замовити значки як для учнів, так і для вчителів, значки з написами «ПЕРШОКЛАСНИК-2016», «ПЕРШОКЛАСНИЦЯ-2016», «1 вересня - 2016», «1 клас - 2016» («2 клас», «3 клас», «4 клас»), або з емблемою школи та будь-який інший за Вашим бажанням.

     

   

Інші популярні значки для школярів:

     

ВИПУСКНІ ЗНАЧКИ                                                                        ШКІЛЬНІ ЗНАЧКИ